Apartmán pro rodiny

Ubytujte se v areálu Záchranné stanice a ekocentra „Pasíčka“ a zažijte noční houkání sov, štěkotu lišek či dupání kuny. V rámci pobytu můžete být v areálu zvířátek libovolně dlouho bez omezení na otevírací dobu. Přístup máte do areálu Geoparku, kde jsou prolézačky, archeonaleziště s možností vyhrabání kostry dinosaura, okolo rybníku naučná stezka, interaktivní prvky a mnoho dalšího k Vašemu spokojenému pobytu. Pro nejmenší je ihned u baráku hřišťátko se skluzavkou.

Kontakt pro zamlouvání termínů: ekocentrum@pasicka.cz

Pobytem u nás se environmentálně vzděláváte a přitom finančně přispíváte na péči o poraněná zvířátka z volné přírody.

Apartmán je pro 4 osoby. V případě 5 osoby lze rozložit gauč. Můžeme zapůjčit dětskou postýlku za příplatek 200Kč za celkový pobyt.

IMG_5132

Cena je 1.000Kč/ 1noc. Platba se provádí převodem na účet na základě zaslané faktury v plné výši ihned při rezervaci termínu. Platba je nevratná.

Ubytovat se můžete v měsících březen- červen minimálně na 2 noci. Červenec- srpen na minimálně 4 noci. Září- listopad na minimálně 2 noci.

Wifi zdarma. Možnost úschovy kol.

Popis apartmánu: oddělené WC, koupelna se sprchovým koutem, vanou a umyvadlem.

IMG_5093IMG_5095IMG_5096

Pokoj 1: kuchyňská linka se základním nádobím, dvou plotýnkový vařič, rychlovarná konvice, lednička, mikrovlnná trouba, rozkládací gauč, jídelní stůl, dvě židle, rohová lavice, jedno lůžko a noční stolek.

001IMG_5106IMG_5134

Pokoj 2: šatní skříň, 3 lůžka+ noční stolky.

IMG_5104IMG_5103