Školy v přírodě, prázdninové pobyty

Ubytujte se v areálu Záchranné stanice a ekocentra „Pasíčka“ a zažijte noční houkání sov, štěkotu lišek či dupání kuny. V rámci pobytu můžete být v areálu zvířátek libovolně dlouho bez omezení na otevírací dobu a zdarma Vám poskytneme prohlídku s výkladem. Pobytem u nás environmentálně vzděláváte své žáky a přitom finančně přispíváte na péči o poraněná zvířátka z volné přírody.
IMG_5098

 

Ubytování je v budově ekocentra, kde jsou dva čtyřlůžkové a dva desetilůžkové pokoje.

IMG_5100

Sprchy a toalety jsou v jedné chodbě u pokojů. Zároveň je zde i prostor pro stravování.

Pro učitele je připravený apartmán, ve kterém jsou čtyři lůžka, kuchyňka, WC a koupelna.

Stravování- v den nástupu se začíná obědem a v den odjezdu se končí snídaní. Pokud máte zájem v pátek odjet až odpoledne, můžete si připlatit páteční oběd. V průběhu pobytu zajišťujeme snídani, dopolední svačinku (ovoce), oběd (polévka+ hlavní jídlo), odpolední svačina (promazané pečivo nebo sladké pečivo), vždy teplá večeře. Po celý den je připraven dostatek tekutin.

IMG_3151

Při počtu od 20 žáků mají 2 učitelé pobyt zdarma. Ostatní dospělé osoby si hradí stravu a ubytování v ceně žáků druhého stupně.

Po celou dobu pobytu si za kázeň a bezpečnost žáků zodpovídá pedagogický doprovod.

Cena za stravu: Žáci prvního stupně 170Kč/1den a žáci druhého stupně 190Kč/1den.

Cena za ubytování: Ve vlastním spacím pytli 200Kč/1noc/1lůžko a v našich lůžkovinách 300Kč/1noc/1lůžko.

Hodinové vzdělávací programy nabízené ekocentrem „Pasíčka“ si můžete ke svému pobytu přiobjednat dle aktuální nabídky a platí se zvlášť až na místě nebo fakturou.

Kontakt: ekocentrum@pasicka.cz nebo 603 535 994