DAROVAT
KRMIVO / MATERIÁL


Krmivo pro zvířata

Slunečnice, kukuřice, ječmen, oves, pšenice, těstoviny, rýže, luštěniny, vaječné krmné směsi, ovesné vločky, sušené ovoce, ořechy, proso, krmná směs pro hlodavce, krmná směs pro ptáčky na krmítko, lojové koule, mražené kuřecí a králičí maso, kočičí a psí masové konzervy a granule či jiné pamlsky, vitamíny pro savce, vejce, dětské piškoty.


Materiál

Plastové misky pod květináč o průměru min. 35cm, maskáčové sítě, plastové rohože (imitace trávy), různé velikosti štětců, rukavice pracovní kožené, chirurgické i gumové, zahradnické nůžky, motyčky, lopaty, hrábě, plastové konve, vidle, kolečka, čistící prostředky, hadry na vytírání, košťata, rýžáky, stelivo pro hlodavce, dezinfekce, terarijní světla a topné kameny, vlhčené ubrousky, pinzety.

Dále uvítáme spojovací materiál: nejvíce hřebíky o délce 70 mm, vruty o délce 35, 60 a 120 mm. Využijeme i brusný papír, kotouče do úhlové brusky, drobné nářadí, ale i řezivo či palubky. Pro údržbu se nám též hodí nátěrové hmoty, zejména na dřevěné prvky (luxol, lazurol, lak ideálně v odstínu pinie, dubu a palisandru). Hodí se i fůra písku, pro obměnu povrchu ve voliérách.